Jeugdveldrit Liessel 2018
Rabobank Jeugdveldrit Liessel 2017
Jeugdveldrit Liessel 2016
Jeugdveldrit 2015
Jeugdveldrit 2014
Jeugdveldrit 2013
Jeugdveldrit 2012
Uitslagen 2011
Jeugdveldrit 2011
Uitslagen Jeugdveldrit 2010 Liessel
Jeugd veldrit Liessel 2010
Hel van de Sintenwijk 2009
Hel van de Sintenwijk 2008


Uitslagen Jeugdveldrit 2010 Liessel

Op woensdag 29 december werd in Liessel een jeugdveldrit georganiseerd door Wielercomité Liessel.
Er waren wedstrijden in 7 categorieën voor de jeugd en alles onder auspicien van de KNWU.
Er waren zo’n 130 deelnemers actief in de verschillende categorieën.
Het parcours was met behulp van een aantal vrijwilligers grotendeels sneeuwvrij gemaakt en daardoor kon de wedstrijd dus gewoon door gaan. De renners en de ouders waren zeer te spreken over het parcours.
Naast renners uit de regio (
R&TC Buitenlust en TWC De Kempen etc) waren er ook renners uit de rest van Nederland en een enkele deelnemer uit België of Duitsland.
Deze wedstrijd was een van de laatste mogelijkheden  om nog punten te behalen voor het NK.



UITSLAGEN 29-12-10


posCat. 1
1Nina  SpapenRIJEN
2Shirin van AnrooijKAPELLE
3Isa  JannesHELMOND
4Jur van LieropSINT-OEDENRODE
6Danielle  QuintDEIL
5Iris  VerschurenSTREEFKERK
7Max  MosmullerS-HERTOGENBOSCH
8Leonie  BoschkerWOERDEN
Cat. 2
1Salvador  AlvaradoROTTERDAM
2Wout  PoetsLEENDE
3Iris  Hoog AntinkOCHTEN
4Joppe de HeijHETEREN
5Dorien  Hoog AntinkOCHTEN
6Youri  MeeuwsSOMEREN
7Stijn  HanegraafHEESWIJK DINTHER
8Maike v.d.DuinASSEN
9Pam  SchuttenNIJVERDAL
10Kinley  BijlGARDEREN
11Julia van BokhovenTILBURG
12Mika  SardinaHELMOND
13Julot GeppaardCHAAM
14Mark de GrootOLDEBROEK
Cat. 3
1Luke  VerburgSCHIEDAM
2Milan ZiemerinkENSCHEDE
3Sabine  SnoeijerLINDE DR
4Quinty  BouckaertLISSE
5Noa  JansenOOSTERHOUT NB
6Remon  DelnoijeMECHELEN
7Dylan  StrikHEERLEN
8Pete UptegroveST. MICHIELSGESTEL
9Dennis van DijkBEEK EN DONK
10Marnix op t HoogGEMONDE
11Regina  MartensHELMOND
12Tristan van HasselWERNHOUT
13Stef ter LaakVEENENDAAL
14Micha  KnopsBOCHOLTZ
15Harm  VermeulenBEEK EN DONK
16Anouk  VerschurenSTREEFKERK
Cat. 4
1Owen  RoelenCHAAM
2Mauro  SpapenRIJEN
3Julia  BoschkerWOERDEN
4Anne de RuiterPOLSBROEK
5Tomas  KopeckyLEIDEN
6Manon  BakkerSWIFTERBANT
7Ino van de WouwKAATSHEUVEL
8Inge van der HeijdenSCHAIJK
9Carl  UptegroveSINT MICHIELSGESTEL
10Anouk  SpiesWAGENINGEN
11Jurgen van den AarssenDREUMEL
12Mees WillemsenELST UT
13Ward  PoetsVALKENSWAARD
14Amber van der HulstHAZERSWOUDE RIJNDIJK
15Stef van LieropSINT-OEDENRODE
16Finn  JannesHELMOND
17Lisa  BakkerSWIFTERBANT
18Marten  HanegraafHEESWIJK DINTHER
19Manon van der KroftVALKENSWAARD
20Roel  KandelaarsHANDEL
Cat. 5
1Tom  PetersTHORN
2Luca  VreeswijkSOMEREN
3Thymen  ArensmanDEIL
4Maaike de HeijHETEREN
5Minne  VerboomKRIMPEN AD IJSSEL
6Ceylin del Carmen AlvaradoROTTERDAM
7Daimy  HellemonsHOEVEN
8Timo   FunckKEULEN Duitsland
9Hetty van de WouwKAATSHEUVEL
10Lars  ImholzCAPELLE AAN DEN IJSSEL
11Marissa  DirksVALKENSWAARD
12Karlijn  SwinkelsHANDEL
13Koen van HelvoirtERP
14Kylie  WaterreusULESTRATEN
15Martijn  MeeuwsSOMEREN
16Myrthe WillemsenELST
17Lorenzo  MartensHELMOND
18Robin BlummelST. MICHIELSGESTEL
19Maril van der StegenREUVER
dnfKristel van HerkVALKENSWAARD
dnfJorn  WeerenWIJCHEN
Cat.6
1Thijs  WolsinkBORNE
2Mitch  GrootBRUNSSUM
3Bryan  BouwmansGEMERT
4Jens  DekkerFLUITENBERG
5Michael  KootstraKRIMPEN AAN DE LEK
6Jeffrey  HuismanSCHIEDAM
7Bram  OostermanGIETEN
8Viktor  Hoog AntinkOCHTEN
9Cor  WeermanWOLVEGA
10Yara  KastelijnNEERKANT
11Céline van HoutumDEN DUNGEN
12Claudie  PeelsWAALRE
13Glenn  JanssenSTEIN
14Jorn  VolkersBARENDRECHT
15Rens  BellEINDHOVEN
16Wouter  VermeulenBEEK EN DONK
17Allisha  KnopsBOCHOLTZ
18Nielske Bremmers
19Jesse  LagendijkALPHEN A/D RIJN
20Rachelle van KappelWOERDEN
Cat.7
1David  HockxOUDEWATER
2Maik van der HeijdenSCHAIJK
3Bob OlieslagersRIJEN
4Marijn RendersNUENEN
5Roel van der StegenREUVER
6Bram  WeltenMOERGESTEL
7Kevin van BennekomCULEMBORG
8Thijs  KoolAMERSFOORT
9Luc van der LecqHOUTEN
10Thierry  BouckaertLISSE
11Dylan  BouwmansGEMERT
12Ruben de GoedeLEIDEN
13Sam van WijnenTILBURG
14Dylan  DrentSPAUBEEK
15Gianni  SpapenRIJEN
16Brendan BerendsePURMEREND
17Jelmer van der HoekDE BILT
18Maarten van SteeSLIEDRECHT
19Hein  TimmermansTETERINGEN
20Dani  LemmenSOMEREN
21Michael van SteenALPHEN
22Jerzy TimmermansGORINCHEM
23Arjan BakkerSWIFTERBANT




eerste deelnemers1060503320554
zondag 14 februari 2016


Onderhoud ATB Route + reclame ATB toertocht
zaterdag 6 februari 2016


WCL Liessel op Facebook
vrijdag 3 april 2015


WCL 25 juni op radio DMG
zaterdag 23 juni 2012


Noud Kuijpers 25 jaar lid van St. WCL
maandag 4 juni 2012


Afscheid Peter Hanssen
maandag 4 juni 2012


meer nieuws...