29e Rabobank Wielerronde Liessel 2014
28ste Rabobank Wielerronde Liessel 2013
Rabobank Wielerronde 2012
Rabobank Wielerronde van Liessel 2011
MTB Streetrace Liessel
Streetrace 2010
Streetrace 2009
Streetrace 2008


28ste Rabobank Wielerronde Liessel 2013


Podium Cat 5: 1. Noa, 2. Mandy 3. Micha


Cat7: Cat7.JPG

Cat6: Cat6.JPG

Uitslag Cat 5: Cat5.JPG

Uitslag amateurs: UitslagAmateurs.JPG

Inschrijvingen tot/met zondag 23-6

Categorie 5
Bowen AdriaansSTEIN 
Luca van den BoomBOEKEL 
Pieter de GroofHEEZE 
Stef HendriksHAELEN 
Mandy JakobsenAMERSFOORT 
Noa JansenOOSTERHOUT NB 
Bart Klein NienhuisLICHTENVOORDE 
Micha KnopsBOCHOLTZ 
Lisette SchoonBEST 
Sylvie SwinkelsHANDEL 
Daan VerhappenGEMERT 
Luca WilhelmS-HERTOGENBOSCH 
Categorie 6
Karel BurgmansBERGEIJK 
Luuk van de EijndeGEMERT 
Inge van der HeijdenSCHAIJK 
Nils JansenMIDDELAAR 
Roel KandelaarsHANDEL 
Stef van LieropSINT-OEDENRODE 
Matz MettlerSCHIJNDELAfgm.
Julia VelterHEYTHUYSEN 
Ivy WeteringsROOSENDAAL 
Ino van de WouwKAATSHEUVEL 
Categorie 7
Tim BierkensSTAMPERSGAT 
Stijn DaemenLANDGRAAF 
Bjarne EussenPARTIJ-WITTEM 
Koen van HelvoirtERP 
Cas van LithUDEN 
Martijn MeeuwsSOMEREN 
Gijs PijnappelsSCHIJNDEL 
Teun TielenMAASBREE 
Luca VreeswijkSOMEREN 
Amateurs/Masters
Joost AelmansCUIJKAfgm.
Martijn BinkDONGEN 
Carlo van DoornHINTHAM 
Bart EmonsLANGENBOOMAfgm.
Ronald van EngelshovenSITTARD 
Adrie FrijtersWAGENINGEN 
Roel van GamerenHEESWIJK-DINTHER 
Rob van GamerenBERLICUM NB 
Gijs GraatEINDHOVEN 
Marc van GrinsvenDEURNE 
Sjef HeemelsTHORN 
Patrick HouthooftHELMOND 
Henk de JongMIJDRECHT 
Stefan JoostenMAASTRICHT 
Joep KeijsersWAGENINGEN 
Eric MijnsterBREDA 
Antoine MoonenCUIJK 
Bram PijnappelsSCHIJNDEL 
Edwin RaatsHELMOND 
Tom ReijnartHEESWIJK-DINTHER 
Nick RiddyVEGHEL 
Leon van der SchouwASTEN-HEUSDEN 
Paul SchreuderNIJMEGEN 
Ralf SteegsARNHEM 
Stefan TeunisMALDEN 
Hans VonkARNHEM 
Jeroen van de WeijerOPLOO 
Robbert van de WouwTILBURG 
Stan RuttenEindhoven
Stefan van HoofMierlo.
Serve SmeetsSittard
Wouter van Leeuwen  



 

Donderdag 27 juni 2013

 

Programma: 

18.30 – 18.55 uur:     Jeugd Categorie 5               25 minuten.
19.00 – 19.30 uur:     Jeugd categorie 6               30 minuten.
19.45 – 20.20 uur:     Jeugd categorie 7               35 minuten.
20.30 – 22.00 uur:     Amateurs & Masters over 60 km.

 

Inschrijving jeugd: gratis.
Voorinschrijving Amateurs & Masters: gratis
Let op bijschrijving op de wedstrijddatum: €5,- 

Amateurs & Masters: Prijzenschema L

Premierondes.
Leidersprijs Masters & amateurs: €.100,-
gesponsord door:    Bike Shop Stefan Kluijtmans

 








eerste deelnemers1060503320554
zondag 14 februari 2016


Onderhoud ATB Route + reclame ATB toertocht
zaterdag 6 februari 2016


WCL Liessel op Facebook
vrijdag 3 april 2015


WCL 25 juni op radio DMG
zaterdag 23 juni 2012


Noud Kuijpers 25 jaar lid van St. WCL
maandag 4 juni 2012


Afscheid Peter Hanssen
maandag 4 juni 2012


meer nieuws...